Dünyanın En Çok Oynanan 5 Korku Oyunu

Dünyanın En Çok Oynanan 5 Korku Oyunu

Paylaş

Bir çok kişi tarafından korkularak oynanılan dünyanın en çok oynanan 5 bu yazımızda sizlere sunuyoruz. İyi oyunlar dileriz.

5. Five Nights At Freddy’s :

Five Nights At Freddy's

Five Nights At Freddy’s

Karanlık Bir Odada Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışıyoruz. Freddy ve arkadaşlarından sabah 6 ya kadar zaptedebilirseniz bir dahaki güne geçebilirsiniz. Oyun 5 gün yani 5 bölümdür. Karakterler ayı freddy,tavşan bonnie,vuk chicco ve tilki foxy’dir. Herkese İyi Geceler .

4. Silent Hill P.T. :

Silent Hill P.T.

Silent Hill P.T.

Oyun Bitmeyen Koridorlar Bitmeyen Korkuyla Geçiyor . Bu Oyunda 2 Şey Önemli 1. Sakın Arkana Bakma 2. Her Kapıyı Açma. Bol Şans!

3. Dying Light :

Dying Light

Dying Light

Harranda Zombi Salgını Haberiyle Bir Uçakta Başlıyoruz . Harran Dediğime Bakmayın İstanbuldan Esinlenilmiş Harran İsmi Koyulmuş. Oyunda Birçok Türk İsmi Yer Alıyor.

2. Outlast  Whistleblower :

Outlast Whistleblower

Outlast Whistleblower

Oyun Deli Hastanesinde Geçiyor. Hastanede Delilere Deneyler Yaparken Birşeyler Ters Gitti Ve Durumlar Değişti.

Büyük Katliamlar Oluştu. Damat Senide Unutmadık!

1.Outlast :

Outlast

Outlast

Oyun Yine Deli Hastanesinde Geçiyor. Bu Sefer Deneylerden Haberi Olan Bir Gazeteciyiz . Herkesin Çıkmaya Çalıştığı Bu Hastaneden Biz İçeri Girmeye Çalışıyoruz. Merakın Sonu İyi Olmuyor .

 

 

Bir önceki yazımız olan Steam Yaz İndirimi başlıklı makalemizde sanal gerçeklik oyunları, steam ve steam indirim hakkında bilgiler verilmektedir.