Reklamsız YouTube için Abonelik Sitemi

YouTube Red

Paylaş

Dünyanın en büyük video platformu olan yeni özelliği olan ’i duyurdu. Reklamsız YouTube denildiğine bakmayın, artık reklamsız ama ücretli bir YouTube bizi bekliyor olacak. ’e abone olmak için bizlerden aylık 9.99 dolar istenilmektedir.

YouTube Red

Reklamsız YouTube Red

Uzun bir video izlerken reklamlarla kesin videolardan bıkanlar için reklamsız YouTube 28 Ekim tarihinden itibaren başlayacak. Bu özellik ilk olarak ABD kullanıcılarına açılıp daha sonra diğer ülkelerde de aktif olacağı söyleniliyor. Başlayacak olan YouTube Red sistemi kullanıcıların denemeleri için ilk ay ücretsiz olarak sunulacak, diğer aylarda ise bizden 9.99 dolar ücret istenecek. Yapılan yeni sistem ile YouTube Red, Google Play Music ile entegre edildi ve bu sayede offline video hizmeti de sunuluyor, fakat Google Play Music uygulaması da Türkiye’de yayınlanmamakta.

Türkiye’de reklamsız YouTube Red’in tutmayacağına eminim, bir çok kişi reklam engelleme eklentileriyle yine reklamları engeller ve yinede YouTube’a para kazandırmaz. Burası Türkiye burada Red, med sökmez 😀

YouTube Red’in yanı sıra YouTube Apple Music ve Spotify’e de rakip bir özelliğini de duyurdu. Artık ile yeni müzikler keşfede bileceksiniz.  ve reklamsız YouTube Red önümüzdeki aylarda ABD dışında kademeli olarak tüm ülkelerde kullanıma açılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Twitter Anket Özelliği Geldi başlıklı makalemizde twitter, Twitter Anket ve Twitter Anket Özelliği hakkında bilgiler verilmektedir.

  • ALİ MERİÇ

    bastan sona hiç sıkılmadan okudum

  • Tarık

    Hocam teşekkürler eline sağlık

  • Sevinç

    emeğinize sağlık