Samsung Galaxy J1 Özellikleri

Paylaş

akıllı telefonu modeli, 2015 yılının ilk çeyreğinde tarafından piyasaya sürüleceğine dair bazı açıklamalar ortaya atıldı. akıllı telefonu, ilk olarak Hindistan’da satışa çıkarıldı. 4.3 inçlik ekranı ile piyasaya çıkarılan akıllı telefonu, 1 GB RAM kapasitesi ve 4 GB’lık dahili hafızası ile herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir telefon olarak ortaya çıkıyor. akıllı telefonu, 4 çekirdekli 1.2 GHz Cortex A7 işlemciye sahip bulunuyor. Bu akıllı telefonda microSD kart kullanarak harici bellek hafızasını 32 GB’a kadar çıkarabilirsiniz.

Samsung , 2 renk seçeneği ile satışa çıkarılşacak. Samsung akıllı telefonunda 5 MP piksel olacak ve 123 gram ağırlığında olacak. Samsung 4.3 inç büyüklüğünde ekranı ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda 1 GB ram kapasitesi ve 4 GB’lık dahili hafızası ile kullanıcılar tarafından dikkat çekti. İlk olarak Hindistan’da satışa çıkarılan Samsung akıllı telefonu, bir akıllı telefondan beklediğiniz her şeyi size sunacak özelliklere sahip bulunuyor. Uzun pil ömrü ve geliştirilmiş bataryası ile hayatınızı kolaylaştıracak ve yarı yolda kalmanızı önleyecek yapısı dikkat çekiyor. Samsung akıllı telefonunu elektronil marketlerde, GSM operatörlerinde ve internet sitelerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Samsung , wifi bağlantısı sayesinde dilediğiniz yerden internete bağlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy J7 Özellikleri başlıklı makalemizde , galaxy j7 ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.