Samsung Galaxy S6 Edge Özellikleri

Paylaş

akıllı telefonu, titiz cam işçiliği ve metal sanatının esintileri ile hazırlanmış cam ve metalin harika uyumu ile dikkat çekiyor. Dünyanın ilk çift kenarlı, kıvrımlı ve geniş renk yelpazesi ile parlak cam yüzeyi ile dikkat çeken tasarımı göz dolduruyor. Samsung akıllı telefonu ile iletişimlerinizi renklendirebilirsiniz. Bu telefon ile insanlarla mesajlaşmak, e-posta göndermek ve aramak daha eğlenceli bir hale gelecek. Sizin için önemli olan insanlara farklı renkler atayarak onların aradığını renklerden görebilirsiniz. Renk kodlamalı uyarı sistemi sayesinde bu sayede telefonunuz ters dururken bile sizi kimin aradığını fark edebilirsiniz.

akıllı telefonunda yer alan hem ön hem de arka kameraların daha yüksek çözünürlükle ve F1.0 diyagram açıklığı bulunuyor. Bu sayede nerede olursanız olun çok daha net fotoğraflar çekebilirsiniz. Ana ekran tuşuna iki defa tıklayarak direkt olarak kamera moduna geçerek hiçbir anı ve detayı kaçırmadan harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Aynı zamanda akıllı telefonda bulunan ultra şarj özelliği ile diğer modellerden 1,5 kat daha seri çalışan çok hızlı şarj özelliği sayesinde pilinizin bitme korkusu yaşamazsınız. Şarj zamanı ve süresi telefonu bireysel kullanım alışkanlıklarına ögre değişiklik gösterse de HD ya da yüksek çözünürlüklü film izlerken pil ömrü 2 saatten aza inebilir.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy J7 Özellikleri başlıklı makalemizde , galaxy j7 ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.