Samsung Galaxy S7 Dikkatleri Üzerine Çekecek

Paylaş

ile ilgili edindiğimiz bilgileri kısaca sizlerle paylaşacağız. akıllı telefonu, 4 farklı modeli ile piyasaya sunuluyor. Son çıkarılan bu modeller, Plus, Edge+ ve Galaxy Edge olarak müşterilerin beğenisine sunulacak. , ’un 2016 senesinde çıkarmış olduğu ilk akıllı telefon olacak. Daha resmi bir bilgi olmasa da pek çok kaynaktan bilgiler geliyor. Gelen son haberlerden birine göre ise Galaxy S7, göz tarama özelliği ile ön plana çıkacak. Bu nedenle Galaxy S7’nin fiyatı da biraz yüksek olacak şeklinde söylentiler dolaşıyor. Galaxy S7 için henüz belirlenen bir fiyat etiketi bulunmuyor.

Fakat 2016 yılı içinde Galaxy S7’yi alacak potansiyel müşterileri bazı sürprizlerin beklediği düşünülüyor. Aldığımız bilgiler bununla da sınırlı değil. Basına sızan 3 kılıf ön plana çıkıyor. Bunlardan bir tanesi ise arka kapak için tasarlanmış olan ince bir kılıftır. Kapağın arka tarafında da cihazın ayakta durmasını sağlayacak bir ayak bulunuyor. Diğer iki kılıf da bu kılıfla aynı özellikte bulunuyor. Telefonun ön tarafı ise bir kapak ile kaplanmış bulunuyor. Bu telefon için tasarlanan 3. Kılıf ise, plastik malzemeden yapılıyor ve telefonun kenarlarını koruyor. Bu kılıfın darbelere de dayanıklı olduğu söyleniyor ve ayrıca kılıfların üzerinde de Samsung yazıyor. Bundan dolayı 3. Taraf üreticilerin de kılıf çalışmaları yapabileceği düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Blackberry Priv Akıllı Telefonu Özellikleri başlıklı makalemizde , blackberry ve blackberry priv hakkında bilgiler verilmektedir.